LVS – O firmie

Low Voltage Solutions

Kim jesteśmy?

Projektujemy, wdrażamy i modernizujemy systemy podnoszące funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania budynków. Low Voltage Solutions to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy wspierają swoich klientów w wyposażaniu ich inwestycji w najnowsze rozwiązania technologiczne.


Służymy pomocą na każdym etapie pracy – począwszy od fachowego doradztwa, przez szybkie i terminowe wdrożenie, na profesjonalnej opiece serwisowej kończąc. Zespół Low Voltage Solutions to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży teletechnicznej. Wszystkie zadania realizujemy własnymi siłami – za każde zlecenie od początku do końca odpowiadamy osobiście.

Firma Low Voltage Solutions powstała w 2007 roku w Poznaniu. Od tego czasu przeprowadziliśmy wiele udanych wdrożeń – nasze systemy funkcjonują w prestiżowych obiektach komercyjnych, użyteczności publicznej czy w strukturach mundurowych w różnych miastach Polski (m.in. Mokotowska Square w Warszawie, Oxygen Office w Szczecinie czy Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym). Systematycznie poszerzamy ofertę o kolejne rozwiązania, proponując klientom najlepsze spośród pojawiających się na rynku nowości.

Jak pracujemy?

01

Darmowa wizja lokalna u klienta

Zadzwoń i umów się na bezpłatną na wizytę, bez kosztów i zobowiązań.

Do każdej realizacji dokładnie analizujemy potrzeby i wymagania naszego klienta

02

Projekt i wycena

Po wizji lokalnej wykonujemy wycenę oraz projekt instalacji.

03

Montaż i dokumentacja

Montaż wykonujemy w 21 dni od momentu podpisania umowy.Montaż zwykle nam zajmujme 2-3 dni, przeprowadzany jest w miare możliwości bezinwazyjnie. Po wszytskim składamy całą dokumentację do zakładu energetycznego i pomagamy w uzyskaniu dofinansowania