Home

O Firmie

Oferta

Planowanie inwestycji

Kontakt

Kariera

Podstawa każdej sieci przewodowej

 

Projektujemy i realizujemy instalacje infrastruktury IT, dostosowując ją dokładnie do aktualnych i przyszłych potrzeb użytkowników danego obiektu. Montaż okablowania może mieć miejsce zarówno w nowym budynku, jak i w już użytkowanym, podnosząc jego funkcjonalność. Przeprowadzamy także modernizację istniejącej infrastruktury oraz wdrażamy projekty sieci przygotowane przez inne firmy.

 

Dlaczego właściwe okablowanie strukturalne jest takie ważne?

 

Okablowanie strukturalne decyduje o możliwościach tworzenia sieci teleinformatycznej w budynku - zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości. Wraz z pojawianiem się kolejnych aplikacji multimedialnych opartych o najnowsze rozwiązania, wzrasta zapotrzebowanie na dostęp do szybkiej i stabilnej sieci mogącej obsłużyć wielu użytkowników. Decyzja o zastosowaniu odpowiedniego okablowania strukturalnego pozwoli na jej wieloletnie użytkowanie oraz potencjalny rozwój. Dzięki dobremu zaprojektowaniu infrastruktury w przyszłości modernizacja będzie możliwa bez konieczności wymiany przewodów.

 

Odpowiednie przeprowadzenie projektu wymaga zebrania informacji na temat przeznaczenia oraz czasu wykorzystywania okablowania. Pozwala to na dobranie właściwych elementów oraz rzetelną wycenę usługi. Poprawnie zaprojektowana i wdrożona infrastruktura gwarantuje komfort użytkowania przez długi czas oraz wyraźnie zmniejsza prawdopodobieństwo występowania problemów z właściwym działaniem sieci.

 

 

Okablowanie strukturalne

LVS © COPYRIGHT 2015