Home

O Firmie

Oferta

Planowanie inwestycji

Kontakt

Kariera

Stabilne i wydajne sieci przewodowe i bezprzewodowe

 

Projektujemy, wdrażamy i modernizujemy sieci LAN, WAN, WiFi, dobierając najlepsze rozwiązania po gruntownej analizie potrzeb klienta.

Do uzyskania poprawnej transmisji danych w sieci przewodowej, oprócz dobrego systemu okablowania strukturalnego, konieczne jest przygotowanie dobrego projektu oraz wybór właściwych urządzeń sieciowych. Powinny one spełniać wymagania klienta nie tylko pod kątem oczekiwanej prędkości transmisji, ale także odpowiedniej wydajności, redundancji, bezpieczeństwa, zarządzania oraz wsparcia i serwisu producenta.

 

Sytuacja jest bardzo podobna przy doborze urządzeń WiFi. Wszechobecne sieci bezprzewodowe nie służą już tylko jako łatwy dostęp do Internetu, ale równie dobrze sprawdzają się w wielu specjalistycznych zastosowaniach, np. w służbie zdrowia. Dlatego nie należy zapominać o metodycznym podejściu do projektowania infrastruktury sieci WiFi i dobrze zastanowić się nad istotą jej funkcjonowania. Pozwoli to wykonać profesjonalny projekt oraz wybrać odpowiednie, wydajne i stabilne podzespoły, które stworzą sieć o takich cechach.

 

 

Sieci LAN, WAN, WiFi

LVS © COPYRIGHT 2015