Home

O Firmie

Oferta

Planowanie inwestycji

Kontakt

Kariera

Doprowadzamy sygnał telewizyjny tam, gdzie jest potrzebny

 

Zajmujemy się projektowaniem, realizacją oraz modernizacją systemów telewizji konsumenckiej w obiektach mieszkalnych i użytkowych (np. hotelach, szpitalach). Dobrze wykonany projekt instalacji zapewni bezproblemowe dostarczanie sygnału do wszystkich przewidzianych w nim lokali i pomieszczeń. Od tego, czy plan zostanie poprawnie przygotowany i zrealizowany, zależy sprawność oraz możliwość późniejszej rozbudowy sieci.

 

Przystępując do projektu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę liczbę i rozkład pomieszczeń, które mają być objęte dostępem do sygnału telewizyjnego. Od tego zależy zaplanowanie przebiegu przewodów oraz instalacja rozdzielników, a także dobór odpowiedniego wzmocnienia sygnału, by z równą siłą dobiegał do wszystkich gniazd abonenckich.

 

Dokładne planowanie pozwala uniknąć problemów związanych z zakłóceniami obrazu, które są zmorą źle zaprojektowanych instalacji. Ważnym aspektem jest także odpowiedni, jak najbardziej funkcjonalny układ gniazd, pozwalający na swobodne podłączenie odbiornika bez konieczności prowadzenia dodatkowych przewodów.

 

 

 

 

Telewizja użytkowa RTV/SAT

LVS © COPYRIGHT 2015