ENERGIA SŁONECZNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Fotowoltaika w Twoim domu

Co zyskujesz? Zmniejszysz drastycznie swoje rachunki za energię elektryczną. Koszt zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych zwróci się bardzo szybko, a oszczędności będziesz uzyskiwać przez wiele lat.

Twoje korzyści:

01. Niższe rachunki za prąd

Rachunki mogą być niższe nawet o 90%. A to oznacza co najmniej kilka tysięcy złotych oszczędności rocznie.

03. Przysługa dla klimatu

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii to przyszłość dla europejskiej gospodarki. I Ty możesz mieść wpływ na los naszej planety!

02. Niezależność energetyczna

Dzięki własnej produkcji energii, stajesz się bardziej niezależny. Podwyżki opłat za prąd przestają spędzać Ci sen z powiek.

04. Wyższa wartość nieruchomości

Inwestycja w panele fotowoltaiczne podnosi wartość Twojej nieruchomości i obniża koszty użytkowania. To ważne w przypadku sprzedaży lub wynajmu.


NASZA FIRMA, NASZE ROZWIĄZANIA, TWÓJ ZYSK

Co jeszcze możesz zyskać?

Panele mogą być montowane na niezagospodarowanych powierzchniach - dachach, terenach zielonych, nieużytkach. Dzięki temu nie pozostaną niewykorzystane.

Koszty zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych można amortyzować dokonując odpisów zgodnie z harmonogramem. Efekt? Mniejszy podatek dochodowy.

Jeśli wartość instalacji nie przekracza 50 tys. euro można dokonać jednorazowego odpisu amortyzacyjnego w ramach pomocy de minimis. Ten zabieg również umniejsza podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Wybierz opcję, która Cię interesuje aby dowiedzieć się więcej.

Dla firmy

Zarówno mała firma, jak i duże przedsiębiorstwo może ograniczyć koszty zakupu energii. Zobacz, jak to działa!

Dla rolników

Gospodarstwo to fabryka pod gołym niebem. Pokażemy Ci, jak to wykorzystać i płacić mniej za prąd!