ENERGIA SŁONECZNA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Fotowoltaika w Twojej firmie

Co zyskujesz? Znacznie niższe koszty związane z poborem energii elektrycznej. Ale to nie wszystko. Nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii umożliwiła magazynowanie nadwyżek energii wyprodukowanej przez firmową instalację fotowoltaiczną w sieci. Dzięki temu zyskasz jeszcze więcej!

Korzyści dla Twojej firmy:

01. Niższe koszty energii

Zużycie energii elektrycznej to jedna z najważniejszych pozycji w kosztach firmy. Trudno je zredukować. Fotowoltaika to zmienia.

03. Ekologiczny wizerunek

Chcesz, aby Twoja firma była postrzegana jako przedsiębiorstwo, które dba o środowisko? Fotowoltaika to jeden ze sposobów na ekologiczny wizerunek Twojej firmy.

02. Magazynowanie nadwyżek w sieci

Latem fotowoltaika wytwarza więcej energii niż jest potrzebne firmie. Nadwyżka może być magazynowana w sieci. W nocy i zimą może być z niej pobierana. Tym sposobem zyskasz jeszcze więcej - nawet do 80% przesłanej energii.

04. Wyższa wartość Twojej firmy

Innowacyjne rozwiązania energetyczne i technologie przyjazne środowisku podnoszą wartość Twojej firmy. Ta strategia się opłaca!


NASZA FIRMA, NASZE ROZWIĄZANIA, TWÓJ ZYSK

Co jeszcze możesz zyskać?

Panele mogą być montowane na niezagospodarowanych powierzchniach - dachach, terenach zielonych, nieużytkach. Dzięki temu nie pozostaną niewykorzystane.

Koszty zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych można amortyzować dokonując odpisów zgodnie z harmonogramem. Efekt? Mniejszy podatek dochodowy.

Jeśli wartość instalacji nie przekracza 50 tys. euro można dokonać jednorazowego odpisu amortyzacyjnego w ramach pomocy de minimis. Ten zabieg również umniejsza podstawę opodatkowania podatkiem dochodowym.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Wybierz opcję, która Cię interesuje, aby dowiedzieć się więcej.

Dla domu

Najlepsze rozwiązania dla gospodarstw domowych o zróżnicowanych potrzebach. Sprawdź, co oferujemy!

Dla rolników

Gospodarstwo to fabryka pod gołym niebem. Pokażemy Ci, jak to wykorzystać i płacić mniej za prąd!